O nás

O nás

Internetový obchod Dřevokryty.cz se zabývá distribucí luxusních dřevěných výrobků. Nyní máme v nabídce řadu dřevěných krytů pro mobilní telefony a tablety iPhone 4/4SiPhone 5/5S, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 miniSamsung Galaxy S4 a HTC One, z řad tabletů se jedná o iPad mini a iPad 2/3/4 Naši nabídku se však snažíme stále rozšiřovat, aby odpovídala aktuálním trendům v České republice. I přes to, že jsou naše dřevěné kryty nejlevnější na trhu, dbáme na to, aby kvalita vybraného dřeva i samotného provedení byly stále o krok před konkurencí. Stejně tak se snažíme nabízet plnohodnotný zákaznický servis s řadou výhod jako je například doprava zdarma.

Pro jakékoliv dotazy, přání, připomínky využijte naši emailovou schránku drevokryty@drevokryty.cz nebo náš tel.: 734 412 991 nebo 773694946

Navštivte náš specializovaný internetový obchod Dřevohodinky.cz a zjistěte více o tomto moderním a stylovém produktu více informací.

Dřevokryty.cz

Vše začalo v létě roku 2013, kdy jsme si začali všímat nových trendů v módě i mezi stylovými doplňky. Snažili jsme se přijít s něčím originálním, co se světě ve teprve začalo rozrůstat a my nechtěli být pozadu. Byl to svět luxusních dřevěných doplňků. Začali jsme tedy vytvářet naši nabídku tohoto portfolia. První, co jste Vy, naši zákazníci, mohli vidět, byly dřevěné kryty na mobilní telefony. Od toho tedy i název našeho brandu, Dřevokryty.cz. Postupem času jsme však chtěli nabídnout našim zákazníkům něco více. A proto jsme se začali o trh dřevěných výrobků zajímat více, začali jsme agregovat tento typ zboží, u kterého shledáváme potřebnou kvalitu.

Cíl a vize

Nyní naší nabídku tvoří více jak 100 produktů ze světa dřevěných výrobků a doplňků. Do budoucna je našim cílem i nadále tuto nabídku neustále doplňovat a obměňovat. I nadále se budeme snažit přinášt to nejkvalitnější zboží a poskytnout Vám veškeré relevantní informace.

Naše značky

Monolu - dřevěné skiny pro Vaše mobilní telefony Samsung a iPhone.

Kontaktní osoba

Dominik Bohuslav